czwartek, 14 marca 2013

My Mamysłoiki, a Ty?Czy macie ochotę spróbować jak smakuje nasz Vege Smalec? A może wolelibyście przetestować bezmięsny pasztet z selera lub pierogi z boczniakami i cieciorką? A może po prostu chcielibyście pogadać o gotowaniu, łączeniu smaków i wymienić się pomysłami na wykorzystanie resztek z lodówki?

Jeżeli choć na jedno z powyższych odpowiedzieliście "tak", to nadarza się doskonała okazja. W najbliższą sobotę będzie można zajrzeć na nasze stoisko "Mamysłoiki" podczas "PCHLI TARG w Śnie Pszczoły | Design&Slow Food" (16.03.2013, ul. Ząbkowska 27/31 TEATR KONSEKWENTY)

Oprócz 100% naturalnych i ręcznie robionych wiktuałów, które KitchenFest zaprezentuje pod nazwą "Mamysłoiki", chcemy opowiedzieć o jeszcze jednej niespodziance. Razem z nami wystawi się projektantka i ilustratorka Kaśka Czapska.Kaśka znana jest nie tylko ze swoich projektów "Słoiki dla Warszawy" (temat jakże nam w końcu bliski) oraz "Firmy portretowej wg Witkacego", ale zgodziła się również zaprojektować etykiety i logo dla naszych wyrobów. Jej prace możecie obejrzeć nie tylko w najbliższą sobotę, ale też na stronie: czapska.blogspot.comLiczymy na Was, do zobaczenia!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz